Genel

Başkan Birol Aydın, Adana’da Coşkuyla Karşılandı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında düzenlenen şenliklerin ikinci durağı Adana oldu. Bu kapsamında depremden etkilenen illerimizden biri olan Adana’da 26 Nisan 2023 tarihinde “Yarınlara Umutla” sloganı ile özel çocuklarımızı mutlu etmek ve yüzlerinde tebessümler oluşturmak amacıyla bir araya gelindi.

Federasyon Başkanı Birol Aydın’ın öncülüğünde Adana’da düzenlenen şenliğe; Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Asbaşkan Ensar Kurt, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Osman Yanık, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baş, Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Muzaffer Çintimar ve Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir katıldı.

Başkan Birol Aydın, Özel Sporcuların Hayallerini Gerçekleştirmeye Devam Ediyor

Şenliğin gerçekleştiği Adana’da Başkan Birol Aydın, özel sporcularımız tarafından coşkuyla karşılandı. Başkan, Özel Sporcularımızın danslarına ve mutluluklarına ortak oldu. Açılış konuşmaları ile başlayan şenlik, Özel Sporcularımız tarafından hazırlanan dans gösterileri ile devam etti. Yüz boyama, uçurtma, palyaço, geleneksel oyunlar, yarışmalar gibi çeşitli etkinliklerinde yer aldığı şenlikte keyifli zamanlar geçirildi.

Özel Sporcularımızın hiçbir zaman yalnız olmadığını dile getiren Başkan Birol Aydın, “Özel çocuklarımızın mutlu olması, eğlenmesi için düzenlediğimiz şenliklerde ikinci durağımız Adana oldu. Adana’da, bizler için coşkulu bir karşılama oldu. Dün olduğu gibi bugünde özel çocuklarımızla çok keyifli anlar yaşadık. Birlikte dans ettik, birlikte oynadık. Yarında, inşallah Osmaniye de kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu