Genel

YOLUN AÇIK OLSUN KOCA YÜREKLİ İNSAN

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Neziroğlu’nun Sudan Büyük Elçisi seçilmesi nedeni ile Ankara ilinde akşam yemeğinde bir araya geldi.
 
Düzenlenen akşam yemeğine Federasyon Başkanı Birol Aydın’nın yanı sıra Asbaşkanlardan Aydın Koç, Efkan Korkmaz,Ensar Kurt,Metin Toraman,Yönetim Kurulu Üyelerinden Mustafa Baş,Ömer Osman Yanık, Mehmet Almalı, Tff Engelliler Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy, Displin Kurulu Başkanı Ünal Bingül, Ebubekir Özcan ,Abdullah Polat 19 Mayıs Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürü Serkan Eroğlu ve Özel Sporcular Aileleri katıldı.
 
Federasyon Başkanı Birol Aydın akşam yemeğinde yaptığı açıklamada; ”2017 yılı itibari ile aramıza katılıp kısa zaman zarfı içerisinde gönüllere taht kurarak Özel Sporcularımızın gönlünde kocaman yer edinen koca yürekli insan Sayın İrfan Neziroğlu nun Sudan Büyük Elçisi olması haberi bizleri fazlası ile mutlu etmiştir.
 
Geçmişinden bu güne kadar Devletimizin bekası için verilen her görevi layıkı ile yerine getiren Sayın Neziroğlu Sudan ‘da Ülkemizi en güzel şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yoktur.
 
Buradan sizlerin huzurunda Sayın Neziroğlu’na yeni görevinde başarılar diler, Özel Sporcularımızın her zaman yanında olan güzel yürekli insana yeni görevinde başarılar dilerim dedi.
 
BU BİR VEDA DEĞİL.
 
İrfan Neziroğlu yaptığı konuşmasında; ” Öncelikle bu güzel geceyi düzenleyen ve aramızda bulunan Özel Sporcular Ailemize ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ederim. Kısa zaman önce tanıştığım ama sanki yıllardır içerisinde olduğum çok Özel insanlar tanığım Özel Sporcular Yönetimi benim daima kalbimde olacaktır. Sevgilerin karşılıksız ve içtenliklerin tamamen gerçek olduğu bu güzel ailenin bir bireyi olarak sizler ile daima birlikte olacağım bu bir veda değildir dedi.
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu