Genel

YAVUZ KOCAÖMER 3.MASA TENİSİ 2.BÖLGE ŞAMPİYONA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Federasyonumuzun 2020 yılı faaliyet programında yer alan TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi destekleri ile gerçekleştirdiği Yavuz Kocaömer 3.Masa Tenisi 2.Bölge Şampiyona açılışı gerçekleşti.

Şampiyona açılışına Federasyon Başkan Vekilimiz Saadettin Akçi, Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz, Federasyon AS Başkanlarımızdan Efkan Korkmaz, Aydın Koç , Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Abubekir Özcan ve 81 il genelinden 165 Özel Sporcular Kulübümüz katılım gösterdi.

Şampiyona açılış konuşmalarını Federasyon Başkan Vekili Sadettin Akçi ve Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz gerçekleştirdi.

Başkan Vekili Akçı konuşmasında “ Ülkemiz genelinden Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplerimize başarılar dileyerek , Federasyon Başkanımız Birol Aydın’nın sporcu ve tossfed ailemize selamlarını iletti.

Tesyev Genel Müdürü Berrin Altınöz ise yaptığı konuşmasında “Böyle güzel bir ailenin sporcuları ile bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek yarışmalarda sporcularımıza başarılar diledi.

Şampiyona açılışından sonra TESYEV tarafından kulüplerimize hediye taktimi yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu