Genel

YAVUZ KOCAÖMER 3.MASA TENİSİ 1.BÖLGE ŞAMPİYONA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Federasyonumuzun 2020 yılı faaliyet programında yer alan TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi destekleri ile gerçekleştirdiği Yavuz Kocaömer 3.Masa Tenisi 1.Bölge Şampiyona açılışı gerçekleşti.

Şampiyona açılışına Federasyon Başkanımız Birol AYDIN TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz, Federasyon Başkan Vekilimiz Saadettin Akçi, Federasyon AS Başkanlarımızdan Efkan KORKMAZ , Osman AKDEMİR , Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Yönetim Kurulu Üyesi Abdullah GÜVEN ve 81 il genelinden 158 Özel Sporcular Kulübümüz katılım gösterdi.

Şampiyona açılış konuşmalarını Federasyon Başkanımız Birol AYDIN gerçekleştirirken yapmış olduğu konuşmasında “Bu yıl 3. kez düzenlediğimiz Yavuz KOCAÖMER 3.Masa Tenisi Bölge Şampiyonasını katılım gösteren kulüplerimizin ve protokole hoş geldiniz dileklerinde bulundu.”

BİR AVUÇ TOPLULUKTAN ÇIĞ GİBİ BÜYÜYEN BİR AİLE OLDUK.

Başkan Birol AYDIN Federasyon Yönetim Kuruluna geldiğimiz ilk gün sınırlı olan kulüp sayılarımız il temsilciliklerimiz ve federasyonumuzun bir çok sorunu vardı,2020 yılı içerisinde geçen zamanı değerlendirecek olursak kulüp sayılarımız da rekor artışlar oluştu, 81 il genelinde il temsilcilikleri oluşturduk dedi.

Başkan Birol Aydın ”Geçen bu zaman süreç içerisinde bizlere her zaman güvenen desteklerini esirgemeyen kulüplerimize ve Özel Sporcular Ailemizde ayrıca teşekkür etti.

TESYEV VE TMPK’ YA ŞÜKRANLARIMIZI SUNUYORUZ.

Son 3 yılda TESYEV ve TMPK destekleri ile gerçekleştirilen Yavuz KOCAÖMER Masa Tenisi Bölge ve Türkiye Şampiyonalarında yaklaşık 6000 Özel Sporcularımıza spor yaptırma imkanı sunan aynı zamanda kulüplerimize malzeme yardımı yaptırarak bizlere her zaman destek veren Özel Sporcularımızın tabiri ile Koca Yürekli İnsan Yavuz KOCAÖMER ve yönetim kuruluna bir kez daha sizlerin huzurunuzda teşekkür eder şükranlarımı sunarım dedi.

BAŞKANIMIZIN DEDİĞİ DEDİĞİ BU CAN BU BEDENDE OLDUKCA İZLER İLE OLACAĞIZ

TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz ise gerçekleştirdiği konuşmasında ” Bölge Şampiyonası için katılım gösteren tüm kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulunarak yarışmalarda başarılar diledi.

Altınöz konuşmasının devamında ”TESYEV ailesi olarak Özel Sporcularımızı her zaman destekledik ve desteklemeye devam edeceğiz, Sayın Başkanımız Yavuz KOCAÖMER’İN dediği gibi bu can bu bedende olduğu sürece sizler ile beraberiz”dedi.

Şampiyona açılışına katılım gösteren TMPK üyesi Abdullah GÜVEN ise konuşmasında ”Özel Sporcular ailemizi selamlayarak, müsabakalarda başarılar diledi.

Şampiyona açılışından sonra TESYEV tarafından kulüplerimize hediye taktimi yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu