Genel

VOLEYBOL BİRLEŞTİRİLMİŞ BÖLGE 2.GRUP ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

 

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular birleştirilmiş bölge Kadınlar Voleybol 2.Grup Şampiyona açılışı Samsun ili 19 Mayıs Kamp Merkezinde gerçekleşti.

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Asbaşkanımız Efkan Korkmaz gerçekleştirir iken yaptığı konuşmasında ; Öncelikle Farklı illerden Federasyonumuz düzenlemiş olduğu Takım Sporlarının ilk etabı olan Kadınlar Voleybol Bölge Şampiyonasına katılım gösteren tüm kulüp yöneticilerimize ve Şampiyona mızın ana sebebi olan Özel Sporcularımıza hoş geldiniz dileklerimi sunuyor, Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın’nın sevgi ve selamlarını iletiyorum dedi.

EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ ANNELERİMİZİ ONLARI YANIMIZDA GÖRMEKTEN MUTLUYUZ.

Asbaşkan Efkan Korkmaz konuşmasının devamında ”Özel Çocuklarımızın her zaman yanında olan ve onlara kol kanat geren dünya’nın en değerli insanları Annelerimizi düzenlemiş olduğumuz Şampiyonalarımızda görmekten mutluluk duyuyoruz, onlar iyiki varlar”dedi.

Şampiyona açılış konuşmalarının ardından Asbaşkan Efkan Korkmaz beraberliğinde protokol Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimize katılım ve teşekkür belgesi taktim etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu