Genel

TÜRKİYE ATLETİZM ŞAMPİYONASI TEKNİK TOPLANTI İLE ADANA’da BAŞLADI.

 Federasyonumuzca  27-29  Mayıs 2016 tarihleri arasında Adana’da 2 gün süre ile devam edecek olan Türkiye Atletizm Şampiyonası teknik toplantı ile Adana Sürmeli Otel’de başladı.

Teknik Toplantıya Federasyon Başkanı Birol AYDIN, Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Asbaşkan Efkan KORKMAZ, Yönetim Kurulu Üyeleri Necla GÖKTAŞ, Mestan KOCA, Adana Yüreğir Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem ULU,  Federasyon Teknik Kurul ve Organizasyon Kurulu Üyeleri ve Adana Özel Sporcular İl Temsilci Mustafa BAŞ, Kulüp idareci ve antrenörlerinin katılımı ile yapıldı.

Teknik Toplantının açılış konuşmasını yapan Federasyon Başkanı Birol AYDIN  sizlerin destekleri ile seçilmiş olduğumuz 2012 yılından bugüne kadar siz antrenörlerimizin sayesinde çığ gibi büyüdüğümüzü görmekten son derece mutluluk duyduğumu bildirmek isterim.

Mart 2016 tarihinde Antalya ilinde yapılan Bölge Atletizm Şampiyonalarına toplam 1460 kişi katılmıştı. Bu Türkiye’de yapmış olduğumuz en kalabalık  faaliyetimiz idi. Yine federasyonumuza seçildiğimizde 90 olan spor kulübümüz 420 sayısına ulaşmıştır. Bu dört yıl içerisinde sizlerin sporcularımıza ne kadar önem verdiğinizi göstermektedir. Ben ve yönetim kurulu üyelerimiz kongremizde söylediğimiz gibi bizim sporcularımızda normal sporcular gibi en iyi tesislerde ve en iyi şartlarda spor yapacaklarını söylemiştik. Allahıma şükürler olsun ki bu söylediklerimizi yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Burada yapılacak olan yarışmalar sonucunda Teknik kurulumuz milli takım aday kadrosunu belirleyecektir.

Yarışmaların tüm özel sporcularımıza başarılar getirmesini dilerim.

Konuşmasını yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Ekrem ULU’da sizleri burada ağırlamaktan son derece mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Her hangi bir sorununuzda daima yanınızda olacağız. Sporculara başarılar dilerim.

İl Temsilcisi Mustafa BAŞ ise yaptığı konuşmada; federasyon başkanımız Birol AYDIN ve yönetim kurulu üyelerine bu faaliyeti ilimize almalarından dolayı, teşekkür ederim. Dedi.

Teknik Kurul Toplantısında Antrenörlere yarışmalar hakkında bilgiler verilerek, Tüm sporculara başarılar dilendi.

adana_1

adana_5

adana_6

adana_2

adana_3

adana_4

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu