Genel

Başkan Birol Aydın ve Metin Ayvazoğlu Bir Araya Geldi!

Federasyon Başkanı Birol Aydın ve ekibi, Spor Toto Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Ayvazoğlu ile Özel Sporcular Spor Federasyonunda bir araya gelerek istişarede bulundu.

Federasyon Başkan Vekili Sadettin Akçi, Federasyon Asbaşkanı Ensar Kurt, Federasyon Asbaşkanı Ömer Osman Yanık, Federasyon Genel Sekreteri Safiye Tokdemir ve Disiplin Kurulu Üyesi Fırat Aslanbaş’ta yapılan görüşmeye katıldı.

Aydın ve beraberindeki ekibi, Spor Toto Teşkilat Başkan Yardımcısı Metin Ayvazoğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve hoşgeldiniz dileklerinde bulundu. Türkiye’nin Parlayan Yıldızlarının devamlı yükselişi ve ilerleyişi hakkında yapılan istişarede Başkan Birol Aydın, “Vermiş olduğunuz destekleriniz ile Özel Sporcularımız ile birlikte her zaman daha ileriye gideceğimize inanıyoruz. Sizin gibi böyle güzel insanları tanımak çok güzel, Özel Sporcularımız için çıkmış olduğumuz bu yolda hep birlikte başarıdan başarıya koşuyoruz. Hedefimiz 2024 Paris Paralimpik Oyunlarına daha fazla Özel Sporcumuz ile katılarak daha büyük başarılar elde etmektir.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu