Genel

Başkan Birol Aydın “Çalışmalara Devam Ediyoruz”

Federasyon Başkanı Birol Aydın, başkanlığında Ankara’da yapılan toplantıya; Asbaşkan Efkan Korkmaz, Asbaşkan Ensar Kurt, Asbaşkan Osman Akdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Erdal Ateş, Ö. Osman Yanık, Genel Sekreter Safiye Tokdemir, Down Futsal Teknik Kurul Başkanı İbrahim Acar’ın yanı sıra Kurul Üyeleri ve Federasyon Yurtiçi ve Yurtdışı birim sorumluları katıldı.

Çalışma Toplantısında; Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun, 2023 yılı ve 2024 yılı spor ve eğitim faaliyet programlarında yer alan; Türkiye Şampiyonaları, Milli Takım Hazırlık kampları, Uluslararası Turnuvalar, Avrupa ve Dünya Şampiyonaları, 2023 yılı Global Oyunlar, 2023 yılı Down Avrupa Oyunları, 2024 Trisome Oyunları, 2024 Paris Paralimpik Oyunları, Kota Turnuvaları, Antrenör Eğitim Kursları, Antrenör Atamaları, Seminerler, Sponsorluk ve tesisleşme konuları ele alandı.

Başkan Birol Aydın yaptığı açıklamada, “Her gün yeni hedeflere koşuyoruz. TÖSSFED olarak Özel Sporcularımızın başarıları için durmadan çalışıyor, hedeflerimizi hep ileriye taşıyoruz. Sportif başarılar geldikçe, sponsorluk, tesisleşmede ardı sıra geliyor. Bizler ilk günkü aşkla Özel Sporcularımızın başarısı, istihdamı ve tesisleşme için var gücümüzle çalışıyoruz.

Hedefimiz; 2023 yılında Madalya Rekorları kırarak, 2024 Trisome Oyunları ve 2024 Paris Paralimpik Oyunlarında ilkleri başarmaktır.” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu