Genel

Başkan Birol Aydın Bir İlke Daha İmza Attı

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, kurulmasında öncülük ettiği Türk Devletleri Özel Sporcular Spor Federasyonunun uluslararası organizasyonunun ilk adımı atıldı.

13 Mart 2022 tarihinde Silivri Belediyesinde gerçekleştirilen görüşmede 19 – 20 – 21 Mart’da Silivri Belediyesinin ev sahipliği yapacağı “Türk Cumhuriyetleri ve Akraba Toplulukları Spor ve Kültür Şöleni” organizasyonunun düzenlenmesine dair hazırlanan protokol Federasyon Başkanı Birol Aydın ve Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz tarafından imzalandı.

İstanbul – Silivri’de yapılan uluslararası organizasyon görüşmesine; Başkan Vekili Sadettin Akçi, Başkan Danışmanı ve İstanbul İl temsilcisi Bünyamin Kurt, Yönetim Kurulu Üyesi Can Dağaşan, Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Özdoğan, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Emre Sarısaltukoğlu ve Silivri Belediyesi Spor Müdürü ve TÖSSFED Eğitim Kurulu Üyesi Ahmet Uslu katıldı.

Başkan Birol Aydın, “Bugün birlikte bir ilke daha imza attık. Silivri Belediye Başkanı Sayın Volkan Yılmaz’a, Türk Dünyasının birlik ve beraberliğine yönelik yapılacak uluslararası organizasyona ev sahipliğinden ötürü şükranlarımı sunuyorum. Özel Sporcularımız ile birlikte her zaman en iyiye ve hep daha ileriye..” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu