Genel

ATLETİZM TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Atletizm Türkiye Şampiyonası açılışı yapıldı.
Şampiyona açılışına Federasyon Başkanı Birol Aydın, Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Aydın Koç, Ensar Kurt, Osman Akdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım ve 1 ve 2. Bölge Şampiyonalarında derece elde eden 85 Spor Kulübümüz katıldı.
Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Birol Aydın yapar iken konuşmasında ; Farklı illerden Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüp idareci ve antrenörlerine teşekkürlerimi sunarım dedi.

BAŞARININ GERÇEK SAHİBİ SİZLERSİNİZ

Başkan Birol Aydın ; Özel sporcular camiası olarak Ülkemizi Avrupa’nın her yerinde en güzel şekilde temsil ettiğini dile getirerek Rusya’da düzenlenen İNAS Yönetim Kurulda en başarılı yönetici seçilmesinden dolayı mutlu olduğunu dile getirerek” Bu başarının sadece Birol Aydın’nın değil Birol Aydın ile ilk gün bu yola yürekten inanarak çıkan yol arkadaşlarının ve sizler değerli Özel Sporcular Ailesinin başarısı olduğunu dile getirdi.

BİZLER SİZLERİN DESTEĞİ VE DUASI İLE AYAKTAYIZ.

Başkan Birol Aydın ; ” İlk gün’ki aşk ile çıktığımız bu yolda Özel Sporcularımıza verdiğimiz sözlerin arkasında dimdik durduk durmaya devam etmekteyiz şükürler olsun’ki onlarla aynı yerde yemek yedik aynı oteler’de konakladık ne soframızda tuzumuz nede ekmeğimiz fazlaydı sizlerin içinden geldik ve Özel Sporcuların sesi olmaya yemin ettik çünkü bizler ilk gün şunu söyledik biz onlara hizmet etmeye hizmetkar olmaya geldik ve bizler burada olduğumuz sürece bu böylede devam edecek herşey Özel yavrularımız için dedi.

TEŞEKKÜRLER MALATYA İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ, TEŞEKKÜRLER TEKNİK KURUL.

Şampiyona konuşmasının ardından Federasyon Başkanı Birol Aydın 1 ve 2. Bölge Atletizm Şampiyonası başta olmak üzere Türkiye Şampiyonasına katılım gösteren kulüplerimizin konaklama ve müsabakalarında emek gösteren Malatya İnönü Üniversitesi öğrencilerinden oluşan Organizasyon Kurulu ve Teknik Kuruluna plaket taktim ederek teşekkür etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu