Genel

4.Yavuz Kocaömer Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Açılışı Gerçekleşti.

TESYEV , TMPK destekleri ile Federasyonumuzun 2022 Yılı Faaliyet Programı içerisinde yer alan , 4. Yavuz Kocaömer Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası açılışı İstanbul ilinde gerçekleştirildi.
81 il genelinden 400 Özel Sporcu , Antrenör idareci ve ailelerinin katılımı ile gerçekleşen şampiyona açılışına Federasyon Başkanı Birol Aydın ,Başkan Vekili Sadettin Akçi , Asbaşkanlar Efkan Korkmaz ,Ensar Kurt ,Osman Akdemir ,Yönetim Kurulu Üyelerinden Ömer Osman Yanık ,Denetleme Kurul Başkanı Abubekir Özcan, Kurul Üyesi Ali İhsan Yıldırım, TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz ,İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu , Tössfed İl Temsilcisi Bünyamin Kurt katılım gösterdi.
İstanbul Fatih Eran Özel Eğitim Meslek Okulu Folklör Ekibinin Gösterisi ile başlayan şampiyonada Yavuz Kocaömer için hazırlanan kısa film gösterimi yapıldı.
Bu Yol Zorlu Bir Yoldu. BAŞARIYORUZ !!!
Şampiyona açılışında konuşmasını yapan TESYEV Genel Müdürü Berrin Altınöz ‘’ Öncelikle sizlere Genel Başkanımız Sayın Yavuz Kocaömer’in Sevgi ve Özlemini iletiyorum dedi.
Etkinliğin sürdürülebilir bir hale geldiğini dile getiren Altınöz, Genel Başkanımız Sayın Yavuz Kocaömer’in de dediği gibi ‘’Bir insanı yaşarken onore etmek o kadar özel bir duygu ki ve bunu yapan güzel insanlar burada, Sayın başkan Birol Aydın’a ,yönetim kuruluna ve kurullarda görev alan arkadaşlara teşekkür ederim’’ dedi.
SAYIN YAVUZ KOCAÖMER ve SAYIN BİROL AYDIN’A TEŞEKKÜRLER !!!
Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası açılışında konuşma yapan İstanbul Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Prof. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu konuşmasında ‘’Türkiye’nin en özel sporcularını Adına yakışan bir şampiyonada İstanbul’da ağırlamaktan dolayı mutlu ve gururlu olduğunu dile getirerek ,bu güzel şampiyonaya vesile olan ve her zaman engelli bireylerin yanında yer alan TESYEV Genel Başkanı ‘’Koca Yürekli İnsan’ Sayın Yavuz Kocaömer ve Federasyon Başkanımız Birol Aydın’a teşekkür edip şampiyonaya katılan sporculara başarılar diledi.
Özlemlerimiz Son Buldu!!!
Şampiyona açılış konuşmasını gerçekleştiren Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın yaptığı açılış konuşmasında’’ İlkini Antalya’da düzenlediğimiz ve bugün 4.sü düzenlenen ‘’Özel Sporcularımızın hayatın her alanında yanında olan benim için de bir ağabeyden daha fazlası Sayın TESYEV Genel Başkanı Koca Yürekli İnsan adına düzenlediğimiz 4. Yavuz Kocaömer Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’na hoş geldiniz’’dileklerinde bulundu.
Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında ‘’Covid-19 Pandemisi nedeniyle ara vermiş olduğumuz şampiyonalarımızın ilki olan 4. Yavuz Kocaömer Para Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nın ,biten il şampiyonalarımız sonrası yüksek katılım ile başladığını belirterek, ’’Sizlere Özlemimiz Çok Uzun Sürdü.İnşallah hep birlikte sağlıklı ve mutlu günlerde şampiyonalarımızın devamı gelecektir ‘’dedi.
YENIDEN DÜNYA YÖNETİM KURULUNDAYIZ!!!
2-5 Haziran 2022 tarihleri arasında gerçekleşen VIRTUS ( Dünya Özel Sporcular Federasyonu) genel kurulunda Türkiye olarak tekrardan yönetim kurulunda yer aldığımızı belirterek, özel sporcularımızın son yıllarda almış olduğu başarıları Avrupa ve Dünya yönetimlerinde başarı ile takdir edildiğini ve bu vesile ile Avrupa ve Dünya Şampiyonaları’na katılım gösteren il ve Türkiye Şampiyonalarında mücadele eden özle sporcularımıza emek veren ailelere , antrenörlere ve idarecilere teşekkür etti.
Şampiyona açılış konuşmalarından sonra Federasyon Başkanı Birol Aydın şampiyonaya katılım ve destek gösteren Protokole plaket takdiminde bulundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu