Genel

2.GRUP BASKETBOL ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan 2.Grup Basketbol Türkiye Şampiyonası açılışı yapıldı.

81 İl genelinden 12 Spor Kulübünün katıldığı Şampiyona açılışına Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Can Dağaşan, Ali İhsan Yıldırım, Genel Sekreter Adnan Öztürk, Genel Koordinatör Cem Arslan katıldı.

Şampiyona açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım yaptığı konuşmasında ; Federasyonumuzun iş ve işlemleri için şuan aramızda bulunamayan Federasyon Başkanı Sayın Birol Aydın’nın selamlarını ileterek Samsun ilimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

 Takım Sporları Türkiye Şampiyonasın 2. Grubunda yer alan takımlara başarılar dileyen Yönetim Kurulu Üyemiz ‘ Yarın sabah başlayacak olan müsabakalarımız ile Şampiyona mızın en iyi şekilde sizlere yakışır bir şekilde tamamlayarak yeni arkadaşlık ve dostluklar kazanacağımızı umut ediyor katılım gösteren tüm kulüplerimize teşekkür ediyorum dedi.

Yönetim Kurulu üyeleri daha sonra Şampiyonaya katılım gösteren kulüp temsilcilerine katılım belgesi takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu