Genel

1.GRUP ŞAMPİYONU SAMSUN ZAFER İŞ OKULU SPOR KULÜBÜ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Şampiyonası 1.Grup Erkekler Şampiyonasında 81 il genelinden gelen ilk grup müsabakalarına katılan 12 spor kulübün katıldığı müsabakalarda finalin adı Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü oldu.

Fair play içerisinde geçen müsabakalar heyecanlı ve renkli çekişmeler ile tamamlanır iken 1.Grup Şampiyonasında rakiplerini eleyerek finali 2. Olarak tamamlayan takım ise Antalya Zicev olarak adını Türkiye Şampiyonası finallerine yazdırdı.

GÖNÜLLERİN ŞAMPİYONU OLDUNUZ

Final müsabakaları tamamlanan 1.Grup Erkeler Şampiyonası sonucunda Özel Sporcular Madalyalarını Federasyon Başkanı Birol Aydın, Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım,Genel Koordinatör Cem Arslan ve Samsun İl Temsilcisi Resul Aygün taktim etti.

1.Grup Şampiyonası sonrasında açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol Aydın; Müsabakaların kardeşlik havası içerisinde geçmesi ve Özel Sporcularımızın yeni arkadaşlık kazanarak spor ile mutlu olması bizleri fazlası ile sevindirmiştir.
Şampiyonada derece elde eden tüm spor kulüplerimizi tebrik eder kapalı kapılar ardından spor sahalarında çalıştıkları emeklerin karşılığı veren bu özel yavrularımıza yürekten teşekkür ediyor bizlere inanarak ve güvenerek şampiyonaya yollayan ailelerine şükranlarımı sunuyorum dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu