Genel

VOLEYBOL BİRLEŞTİRİLMİŞ BÖLGE ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

 

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular birleştirilmiş bölgeler Kadınlar Voleybol Bölge ve Erkekler Voleybol Türkiye Şampiyonası açılışı Samsun ili 19 Mayıs Kamp Merkezinde gerçekleşti.

Şampiyona açılışına Federasyon Asbaşkanlarımızdan Efkan Korkmaz, 19 Mayıs Spor İlçe Müdürü Serkan Eroğlu,19 Mayıs Kamp Müdürü Halim Seyhan ve farklı illerimizden 150 Özel Sporcu, Antrenör, İdareci ve Özel Sporcu Ailesi katılım gösterdi.

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Asbaşkanımız Efkan Korkmaz gerçekleştirir iken yaptığı konuşmasında ; Öncelikle Farklı illerden Federasyonumuz düzenlemiş olduğu Takım Sporlarının ilk etabı olan Kadınlar Voleybol Bölge ve Erkekler Türkiye Şampiyonasına katılım gösteren tüm kulüp yöneticilerimize ve Şampiyonamızın ana sebebi olan Özel Sporcularımıza hoş geldiniz dileklerimi sunuyor, Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın’nın sevgi ve selamlarını iletiyorum dedi.

KAZANAN ÖZEL SPORCULARIMIZ OLACAK

Federasyon Asbaşkanımız Efkan Korkmaz konuşmasının devamında ; Yaklaşık 1 Hafta sürecek olan müsabakaların en iyi şekilde geçmesini temenni ederken ; sonuç her ne olursa olsun önemli olan Özel Sporcularımızın kardeşliği mutluluğudur ve kazanan her zaman Özel Sporcularımız olacaktır dedi.
SAMSUN İLİMİZE HOŞ GELDİNİZ

19 Mayıs Spor İlçe Müdürü M.Serkan Eroğlu ise yaptığı konuşmasında , Özel Sporcular Ailesinin bir parçası olarak siz değerli insanlar ile tekrardan bir arada olmaktan dolayı mutlu olduğumu dile getirmek isterim, müsabakalarda tüm arkadaşlarımıza başarılar dilerim dedi.

Şampiyona açılış konuşmasının ardından Protokol Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimize teşekkür belgesi taktim etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu