Genel

TÜRKİYE ‘nin PARLAYAN YILDIZI MİLLİ TAKIMLARIMIZ YURDA DÖNDÜ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer verdiği ve Portekiz’de gerçekleşen Şampiyona’da Milli Takımlarımız adeta madalyalara ambargo koyarak toplamda 17 madalya ile yurda döndü.

Gerçekleştirdikleri her müsabakada kürsüde yer bulan Milli Takımlarımız, Avrupa’nın bir çok Ülkesinide geride bırakarak göz doldurdu.

ZAFERE İNANMIŞ BİR MİLLİ TAKIM GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM.

Portekiz’de gerçekleştirilen müsabakaları yakından takip eden Federasyon Başkanı Birol Aydın toplamda 17 madalya alarak yurda dönen Milli Takımlarımızı tebrik etti.

Başkan Birol Aydın yaptığı açıklamada; ” Zafere inanmış bir takım ve Milli formanın hakkını vermeyi gönülden bilen bu çocuklar bugün sadece bizlerin değil Türkiye’nin de gururu olmuşlardır.

Toplamda 17 madalya ile Ülkemize dönen ve İstiklal Marşımızı defalarca kez okutan bu yavrularımıza ne kadar teşekkür etsek azdır onların başarısında emeği olan Ailelerine, Milli Takım Hocalarımıza ve Başkan Vekilimiz Sayın Sadettin Akçi ve Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyor Özel Sporcularımızı gönülden tebrik ediyorum dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu