Genel

Tössfed Yönetim Denetim ve Disiplin Kurulu Toplantısı Gerçekleşti !

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu, 5.Olan ve Mali Genel Kurul sonrasında ilk Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu toplantısı Federasyon Başkanı Birol Aydın Başkanlığında Ankara’da yapıldı.
Gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısında açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol Aydın, 2012 ve 2016 yıllarında olduğu gibi yine yeniden Yönetim Kurulu olarak seçilmenin haklı gururunu yaşamaktayız.
Geçmiş yıllarda bir çok dava arkadaşımız ile birlikte yürüttüğümüz bu onurlu ve kutsal görevi yeni dönemde sizlerle birlikte yürüteceğiz. Bizlere desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Büyük Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemize şükranlarımı sunuyorum. Dün olduğu gibi bugünde, yarında Özel Sporcularımız için çalışmaya üretmeye ve başarmaya devam edeceğiz.
Her Zaman İlkleri Başardık İlkleri Başarmaya Devam Edeceğiz !
Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında ” 2012 yılı itibarı ile devir almış olduğumuz Yönetim Kurulumuz, göreve gelir gelmez birçok ilki başararak Federasyonumuzun ismini önce Ülkemizde , sonra ise Avrupa ve Dünya’da duyurduk. Bizler için hiç bir başarının tesadüf olmadığını kanıtlayarak emin adımlar ile ilerledik, İnşallah bu yeni dönemde de gerek Tesisleşme, gerek Eğitim , gerek ev sahipliğimiz ile düzenleyeceğimiz Avrupa ve Dünya Şampiyonları gerekse Milli Sporcularımız ile alacağımız başarı ve başarıları konuşacağız ve bunun için daha çok çalışacağız” dedi.
Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulu toplantısına Federasyon Başkanı Birol Aydın, Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Aydın Koç, Efkan Korkmaz, Ensar Kurt, Osman Akdemir, Metin Toroman, Yönetim Kurulu Üyesi Ünal Bingül, Resul Aygün, Denetleme Kurul Başkanı Abubekir Özcan, Disiplin Kurul Başkanı Av.Abdullah Polat, Disiplin Kurul Üyeleri Onur Sağlam, Mehmet Belge ve Fırat Aslanbaş katılarak Gündemdeki konuları görüşüp, karara bağlayarak sona erdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu