Genel

TÖSSFED Özel Sporcular İl Şampiyonası Kars’ta Yapıldı

Kars Özel Sporcular İl Şampiyonası 16 Mayıs 2023 tarihinde Atletizm ve Masa Tenisi branşında Kars Merkez Atletizm Pistinde ve Kars Gençlik Merkezi Masa Tenisi Salonunda büyük bir katılım ile gerçekleştirildi.

Engelliler Haftası kapsamındaki kutlamalar beraberinde gerçekleştirilen Özel Sporcular İl Şampiyonasına; Kars Valisi Türker ÖKSÜZ, Asbaşkan Metin TORAMAN, İl Emniyet Müdürü Yavuz SAĞDIÇ, Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü KAPU, Jandarma Alay Komutanı Alb. Hıdır AYÇİÇEK, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Vekili Doğan YILDIZ, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın ACAY, Gençlik ve Spor İl Müdürü Vekili Ayhan ÜREYİL, Gümrük İl Müdürü Muzaffer ÖZKAN, İl Sağlık Müdürü Uzm. Dr. Zakir LAZOĞLU, İl Kültür ve Turizm Müdürü Hayrettin ÇETİN, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Rahmi TOKTAŞ, TCDD Gar Müdürü Yılmaz YÜZER, Kızılay Başkanı Sıddık DEMİR ve Kars İl Temsilcisi Muharrem TORAMAN katıldı.

Şölen havasında gerçekleştirilen Özel Sporcular İl Şampiyonasına Özel Sporcular da yüksek katılım gösterdi. Asbaşkan Metin TOROMAN’ın açılış konuşmaları ile başlayan İl Şampiyonası, Özel Sporcuların kıyasıya mücadele ettikleri yarışlar ile devam etti. İl Şampiyonası sonunda Başkan Birol AYDIN’a videolu mesaj gönderen Özel Sporcular, Başkan Birol AYDIN’a hep birlikte teşekkür etti.

Özel Sporcuların bu anlamlı teşekkürünü izleyen Başkan Birol AYDIN, “Özel Sporcularımız tarafından gönderilen bu anlamlı video için bir kez daha teşekkür ediyorum. Kars Özel Sporcular İl Şampiyonası katılımın yüksek olduğu, coşkulu ve heyecanlı geçen bir şampiyona olmuş. Katılan tüm Özel Sporcularımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Başarılar dilerim.” dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu