Genel

TOSSFED İLE ÇASGEM’DEN ORTAK EĞİTİM PROJESİ

 

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) İLE Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (ÇASGEM) arasında sosyal sorumluluk amacıyla işbirliği gerçekleştiriliyor.

Ülkemizde milyonlarca çalışana Eğitim veren ÇASGEM (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi), TOSSFED ile başlatmış olduğu bu eğitim faaliyeti ile bir ilke imza atmış oldu.

22 Eylül 2017 Cuma günü Ankara’da ÇASGEM tesislerinde yapılan Eğitime, ÇASGEM Daire Başkanı Abdürrahim ŞENOCAK, ; Asbaşkan Ensar KURT Antrenörler, Sporcular ve Aileleri katılmışlardır.

Özel Milli sporcularımıza ve onları yetiştiren antrenörlerine yönelik eğitim işbirliği kapsamındaki seminer ’de “ Başarı için Motivasyon ve Gönüllü Çalışma” konularında verilmiştir.

ÇASGEM Başkanı Abdürrahim ŞENOCAK yaptığı açıklamada; “Özel Sporcular Spor Federasyonunun başarılı çalışmalarını yakından takip ettiğini, Sayın Birol AYDIN Başkanlığında Özel Sporcuların altın çağını yaşadığını söyledi. Başkan ŞENOCAK, “Toplumda gönüllülüğün geliştirilmesi ve teşvik edici mekanizmaların, yardımcı teknoloji ve bilginin yaygınlaştırılması amacıyla ÇASGEM, gönüllü çalışmanın öneminin bilinciyle bu alanda faaliyet gerçekleştirmeye devam edeceğiz’ dedi.

Federasyon Asbaşkanı Ensar KURT ise yaptığı açıklamada Özel Sporcular Spor Federasyonumuza ÇASGEM’in kapılarını açmanız ve “Eğitim Çalışmalarında” vermiş olduğu destekler için Sayın Başkan Abdurrahim ŞENOCAK’a teşekkür ederiz, ÇASGEM ile iş birliğimiz artarak devam edecektir ’dedi.

Seminer sonrası Federasyon Asbaşanı Ensar KURT ve Özel Sporcularımız ÇASGEM Başkanı Sayın Abdurrahim ŞENOCAK’a teşekkür plaketi sundurlar.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu