Genel

TMPK OLAĞAN GENEL KURULU İSTANBUL DEDEMAN OTELDE GERÇEKLEŞTİ

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi (TMPK) Olağan Genel Kurul Toplantısı, 25 Mart 2021 tarihinde yeterli çoğunluk sağlanamadığından, 02 Nisan 2021 – Cuma günü, saat 12:30’da, Pandemi koşullarına uygun olarak hes kodu uygulaması, maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyarak Dedeman Oteli / İstanbul’da yapıldı.

TMPK organlarının seçiminin yapıldığı genel kurulumuzda 41 üyenin geçerli oyu ile Yönetim Kurulu Asil Üyeleri, Denetleme Kurulu Asil Üyeleri ve Sicil ve Disiplin Kurulu Asil Üyeleri seçildi.

FEDERASYON BAŞKANIMIZ BİROL AYDIN YÖNETİM KURULUNDA.

Yapılan TMPK Olağan Genel Kurulunda Yavuz Kocaömer Yönetim Kurulu Başkanı olur iken , Federasyon Başkanımız Birol Aydın yeniden Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçildi.
Seçim sonunda toplam 41 üyenin oy kullandığı; geçerli oyun 41 olduğu listenin 41 oyla seçildiği tespit edildi; divan başkanı bu sonucu salona duyurdu.

Divan Başkanı toplantının sonuna gelindiğini, görüş açıklamak ve dileklerini bildirmek üzere söz isteyen olup olmadığını sordu; söz alan olmayınca Divan Başkanı, yapılan Genel Kurulun Türk sporuna ve engelli spor camiasına hayırlı olması dileklerini ve katılımcılara teşekkür ifadelerini içeren kısa bir konuşma ile toplantının bittiğini duyurdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu