Genel

TARİH BUNUDA YAZDI ÖZEL SPORCULAR AVRUPA ŞAMPİYONU !

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Atletizm Milli Takımı İtalya’da düzenlenen 12 farklı Ülke nin katıldığı Avrupa Şampiyonasında Istiklal Marşımızı okutarak gurur kaynağımız oldu.

İtalya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonasında gün içerisinde yapılan müsabakalarda Özel Sporcumuz Mihriban KAYA ile pebtstlonda Avrupa Şampiyonluğu kazanırken, Onur KOPUZLU pebtstlonda ve 3 adım atlamada Avrupa 3. lüğü, Ufuk BABACAN Avrupa 4.lüğü, Muhammet AMAÇ ise 60 Metrede finallere kaldı.

BU GURUR HEPİMİZİN.

İtalya’da düzenlenen Şampiyonayı yakından takip eden Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ilk gün alınan başarı sonrası da yaptığı açıklamada ; Özel Sporcular Ailesi olarak bugün yaşadığımız bu duygunun gerçekten bir tarifi olmadığını sizlerle paylaşmak isterim, Kapalı kapılar ardından Avrupa Arenalarına yolladığımız Özel Sporcularımız bugün Avrupa söz sahibi olarak Milli Marşımızı okutmuş ve gururumuz olmuşlardır.Başarının tesadüf olmadığını ve yapılan çalışmalarımızın ne kadar yararlı olduğunu bir kez daha ispatlayan tüm Özel Sporcularımızı ve Teknik Heyetimizi canı gönülden kutlar başarılarının devamını dilerim dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu