Genel

TALAS BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA YALÇIN FUTSAL MİLLİ TAKIMIMIZI ZİYARET ETTİ

4-11 Ekim 2021 tarihleri arasında İtalya’da yapılacak olan Down Sendrom Futsal Şampiyonası hazırlıkları kapsamında Kayseri ilinde çalışmalarına devam eden Milli Takım kafilemizi Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof Dr Kurtuluş Kara Mustafa ziyaret etti.
Milli Sporcularımız ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Mustafa Yalçın yaptığı açıklamasında Talaş Belediyesi olarak tüm imkanlarımızdan yararlana bilirsiniz ilçemizde sizin gibi Sporcuları görmek bizleri onurlandırıyor hepinizi çok seviyoruz “ dedi.
Federasyon Başkanımız Birol Aydın’nın selamlarını ileten Futsal Milli Takım Antrenörü İbrahim Açar “ Başta Belediye Başkanı ve Sayın Rektörümüze ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Gerçekten bizleri kendi evimizde gibi misafir etmenizden dolayı mutluyuz eksik olan hiç birşey yok, göstermiş olduğunuz yakınlıktan dolayı size ve belediye çalışanı arkadaşlara çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Gerçekleşen görüşme sonrasında Milli Takım Sporcularımız Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’a Milli Takım forması hediye etti.
Bizlerde Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ailesi olarak Sayın Belediye Başkanı ve Sayın Rektörümüze göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu