Genel

Profesyonelleri Kıskandıran Tesis !!!

Federasyonumuzun 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Yüzme Milli takım hazırlık çalışmaları tüm hızı ile sürmektedir.

DSC_4347

Federasyonumuz temsilen çalışmaları yakından izleyen As Başkan Ensar KURT Teknik Heyetten çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Yapılan çalışmaların analizini yapan Milli Takım Antrenörlerimiz ;
Öncelikle bizler için imkan sunulan tesisimiz çok güzel profesyonel sporcuları bile kıskandıran güzel bir tesiste Milli takım hazırlık kampını yapmaktayız, yemeklerimiz ve kaldığımız odalar 5 yıldız sisteminde bizlere bu imkanı sunan başta federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN ve Federasyon Yönetim Kuruluna teşekkürlerimizi sunarız dedi.

Özel Sporcularımızın günde sabah ve akşam olmak üzere toplamda 4 saatlik yüzme programı oluşmaktadır,ayrıca akşam idmanımızdan sonra 1 saat tesisin spor salonlarından ağırlık çalışmaları yapmakta ve tesisin tüm salonlarından tamamen yararlanmaktayız dedi.

DSC_4404
As Başkan ENSAR KURT ; Özel Sporcularımız ile yaptığı görüşmede Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN’ ın selamlarını iletirken Federasyonumuzun Milli Takım için hazırlattığı (Eşofman Takımı,Ayakkabı,Terlik,Tişört,Şort,Çorap ve Sırt Çantalarını)Özel Sporculara ve Teknik Heyete dağıttı.

DSC_4494
Federasyon Başkanı Birol AYDIN ; Bizler Federasyona geldiğimiz ilk gün ne söz verdik ise durmadan yılmadan Özel Çocuklarımızın isteklerini yerine getirmeye çalıştık.Özel Çocuklarımız için gecesi ve gündüzü ile yaptığımız çalışmalar bizler için bir ibadetti ve Allah’ın izni ile biz o yoldan hiç şaşmadan herşeyin en iyisini yapmaya devam edeceğiz dedi ve Özel Sporcularımıza Başarılar diledi

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu