Genel

ÖZEL YILDIZLAR YURDA DÖNDÜ

İtalya’da tarih yazarak İNAS Avrupa Yüzme Şampiyonasında madalyalara ambargo koyan Yüzme Milli Takımımız yurda dönüş yaptı.

İstanbul Atatürk Havalimanına inen Milli Takım kafilemizi Federasyon Başkanımız Birol AYDIN nın yanı sıra Genel Koordinatör Osman AKDEMiR, İstanbul İl Temsilcimiz Can DAĞŞAN, İstanbul Beylikdüzü Gençlik ve Spor ilçe Müdürü Sinan BÜYÜKPARMAKSIz, Organizasyon Kurulu Üyemiz Bünyamin KURT, Teknik Kurul Üyemiz Bülent GÜNDÜZ ve Özel Sporcularımızın Aileleri çicekler ile karşıladı.

SÖZ VERDİK VE MADALYALARI ALDIK.

Özel Yıldızlarımızı Havalimanında karşılayan Federasyon Başkanımız Birol AYDIN başarı gösteren Milli Takım kafilesini tek tek tebrik eder iken yapmış olduğu açıklamasında ; Bu heyecan ve mutluluğu bize bir arada yaşatan Milli Takım Teknik Heyetimize ve Çocuklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum, göstermiş oldukları başarı ve azim bizleri fazlası ile memnun etti dedi.

Özel Sporcularımız İtalya öncesi Federasyon Başkanımıza vermiş oldukları sözü hatırlatarak Başkanım biz size söz verdik ve madalyaları aldık demesi renkli görüntüler oluşturdu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu