Genel

ÖZEL SPORCULAR PROFESYONEL LİG’DE.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Masa Tenisi Milli Takım Sporcularından oluşan takımımız Masa Tenisi 3.ligde müsabakalarına başladı.

Masa Tenisi Federasyonu tarafından Türkiye Ligleri etabı olan ve Adana ilinde düzenlenen 3.lig maçlarına katılım gösteren takımımız grubunda Fenerbahçe, Bursaspor, Antalya Spor, İstanbul Büyük Şehir Belediye Spor, Altınordu, ve Beşiktaş Spor Kulüplerinin yer aldığı Türkiye’nin önde gelen kulüpleri ile mücadele edecek.

HOŞ GELDİNİZ ÖZEL SPORCULAR

Türkiye Ligleri Açılış Etabı hakkında bilgiler veren Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç,´´Türkiye Masa Tenisi Federasyonu 2017-2018 lig müsabakalarının açılışı olan Adana Etabına hepiniz hoş geldiniz. Birçok yeniliklere sahne olacak olan organizasyonun ve müsabakaların ülke masa tenisine ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum. dedi.

CAMİA OLARAK GURURLUYUZ.

Adana’da başlayan müsabakaları yakından takip eden Federasyon Başkanı Birol Aydın yapmış olduğu açıklamasında ; ” Her geçen gün çalışmalarına yenilik katan bir Federasyon olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.Milli Sporcularımızdan oluşan kadromuz ile profesyonel takımların mücadele edeceği ligde özel sporcularımız şüphesiz en güzel şekilde tecrübe kazandıracaktır Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu camiamıza hayırlı olmasını dilerim dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu