Genel

LONDRA’DAN GELEN BÜYÜK BAŞARI

LONDRADAN GELEN BÜYÜK BAŞARI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Atletizm Milli Takımı Londra’da yapılan Dünya Atletizm Şampiyonasında Özel Sporcumuzlardan büyük başarı geldi.

Esra Bayrağın Uzun Atlamada Dünya 5. liği aldığı şampiyonada Onur Kopuzlu ile 400 metrede final koşup Dünya 6. cılığı,elde eder iken 800 metrede Muhsine Gezer ile Dünya 3.lüğü alarak bronz madalya kazandı.

GURURUMUZ OLDUNUZ ÇOCUKLAR

Yapılan müsabakaları yakından takip eden Federasyon Başkanı Birol Aydın yaptığı açıklamasında ; Tarihimizde yine bir ilki gerçekleştirmenin gururunu yaşamaktayız, Esra ve Onurdan sonra Muhsine ile gelen başarının mutluluğunu yaşıyoruz emeği gecen Teknik Kurul Başkanımız ve kurul üyelerine, kafile başkanımız Sayın İrfan Neziroğlu’na ve tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

İNANDIK VE BAŞARDIK

Şampiyonanın başarılı bir şekilde geçtiğini değerlendiren kafile başkanı İrfan Neziroğlu ise yaptığı açıklmasında ; Milli bir gurur yaşadık çocuklarımızın müsabakalara iyi hazırlanması ve kazanmalarına inanması başarıyı getirdi. Buradan bizlerden desteklerini eksik etmeyen Özel Sporcular Ailemize Yönetim Kurulu üyelerimize ve Sayın Başkanımız Birol Aydın’a teşekkür ediyorum dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu