Genel

İSTANBUL KULÜPLERİ YİNE YENİDEN BAŞKAN BİROL AYDIN DEDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol AYDIn beraberliğinde Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Asbaşkanlardan Efkan KORKMAZ, Aydın KOÇ, Ensar KURT, İstanbul İl İl temcilciliğimiz tarafından düzenlenen ve İstanbul Spor Kulüp Başkan ve Yöneticilerinden oluşan akşam yemeğinde bir araya geldi.

Dostluk havasında geçen akşam yemeğinde İstanbul İl Temsilcimiz Can DAĞŞAN yaptığı konuşmasında; İstanbul İlimize gelerek bizleri onurlandıran Sayın Başkanımız Birol AYDIN ve Yönetim Kurulu arkadaşlarına teşekkür ediyoruz dedi.

İstanbulda bulunan Spor Kulüplerimiz ile yaklaşan seçim sürecinde Sayın Başkanımız Birol AYDIN ve Yönetim Kurulunu desteklediğimizi belirtiriz dedi.

BU KUTSAL GÖREVDE SİZLERİN DESTEĞİ BİZE GÜÇ VERİYOR.

Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ise yaptığı açıklamada ; İstanbul İlimizde bulunan Sayın Kulüp Başkanlarına ve İl temsilcimize böylesi güzel birlik ve beraberlik ortamında gecen organizasyon için şahsı ve yönetim kurulu arkadaşları adına teşekkür ederek, amacımız sizlere verdiğimiz her sözün arkasında durarak sizlerinde desteği ile bu kutsal görevi en iyi şekilde yerine getirmektir, bu kutsal görevde sizlerin destekleri bize güç veriyor dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu