Genel

İl Şampiyonası Etkinlikleri İstanbul Masa Tenisi İl Şampiyonası ile Başladı.

Federasyonumuz İstanbul İl Temsilciliği himayeleri ile Masa Tenisi İl Şampiyonası 20 Özel Sporcular Kulübünden 70 Özel Sporcu katılım gerçekleşti.
 
İl Şampiyonasına etkinliğine İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Prof Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu ve Fatih Belediye Başkanı Ergün Turan’da, İstanbul İl Temsilcisi Bünyamin Kurt ve protokol katılım sağlayarak Özel Sporcularımıza destek verdi.
 
Gerçekleşen İl Şampiyonası sonrasında derece elde eden Özel Sporcularımıza madalyalarını taktim eden protokol, 21 Mart Dünya Down Sendromlular Günü Etkinlikleri kapsamında farklı branşlarda düzenlen yarışmalara katılım sağlayan Özel Sporculara hediyeler taktim etti.
 
İl Şampiyonası sonrasında açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol Aydın ” Daha fazla Özel Sporcumuza ulaşabilmek ve spor yaptırmak için başlatmış olduğumuz İl Şampiyonaları etkinliğimiz İstanbul İlimiz ile başlatmış bulunmaktayız.
 
Gerçekleşen İl Şampiyonasında Özel Sporcularımıza destek veren Sayın İstanbul İl Müdürümüze, Fatih Belediye Başkanımıza, katılım sağlayan Spor Kulüplerimiz Başkan ve Antrenörlerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
 
 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu