Genel

HÜKÜMET ZİREVESİNDEN ÖZEL SPORCULARA ÖZEL İLGİ

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol AYDIN Yönetim Kurulu Üyeleri ve Milli Takım Özel Sporcularımız beraberinde, İzmir ilinde düzenlenen 65. Hükümet İzmir il gezisinde, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakan Binali YILDIRIM ile İzmir ilinde bir araya geldi.

ONLAR BİZİM ÇOK ÖZELİMİZ

İzmir ilinde 65. Hükümet politikası üzerinden konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakan Binalı YILDIRIM Özel Sporcularımıza ithafen onlar bizim dualarına en çok ihtiyacımız olan en özellerimiz iltifatında bulundu.

SENİNLE EMİN ELLERDE BİROL AYDIN

Konuşmaların sonunda Özel Sporcularımıza Avrupa ve Türkiye Şampiyonalarında aldıkları madalyaları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN, Eşi Sayın Emine ERDOĞAN, Başbakan Sayın Binali YILDIRIM takdim eder iken, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN Özel Sporcularımızla ithafen yaptığı kısa açıklamada ; Dünya ve Avrupa Şampiyonalarında göstermiş oldukları başarılar ile göz dolduran özellerimiz her zaman gurur kaynamız oldu olmayada devam etmekte, Özellerimizin emin ellerde olduğunu bilmekteyiz başarılarının devamını diliyorum dedi.


izmir7

izmir1

izmir4

izmir2

izmir5

izmir6

izmir8

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu