Genel

HEDEF 2020 TOKYO OYUNLARI HAZIRLIK KAMPLARI ANKARA’DA BAŞLADI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı kamp çalışmaları Atletizm ve Yüzme kampı Ankara ilimizde başladı.

ATLETİZM MİLLİ TAKIMI LONDRA YOLUNDA

Atletizm Milli Takımımız günde çift idman ile çalışmalarına hız kesmeden devam eder iken 19 Haziran 2017 tarihinde Ankara çalışmalarını tamamlayarak 01 Temmuz 2017 tarihinde İzmir ilimizde kamp çalışmalarına devam edecek.

7 Özel Sporcumuz ile çalışmalarını tamamlayacak olan Milli Takımımız 08 Temmuz 2017 tarihi itibari ile Londra’da gerçekleşecek olan Dünya Atletizm Şampiyonasına katılarak Ülkemizi temsil edecektir.

YÜZME MİLLİ TAKIM ÇALIŞMALARI HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR.

11 Haziran 2017 tarihi ile Gençlik ve Spor Bakanlığı TOHUM merkezinde çalışmalarına başlayan Yüzme Milli Takımımızda ise çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 10 Özel Sporcumuz Teknik Kurul gözetiminde günde sabah ve akşam olamak üzere çift idman yapan Milli Takım aynı zamanda kara çalışmalarında devam ediyor.

MİLLİ TAKIMLARIMIZA GÜVENİMİZ TAM.

Yapılan çalışmaları değerlendiren Federasyon Başkanı Birol Aydın; Ülkemizi, Dünya’nın her yerinde en iyi şekilde temsil eden Millilerimize güvenimiz tam, 2017 yılı itibarı ile hedef 2020 Tokyo oyunları ile çıktığımız yolda yapılan çalışmalarımız düzenli bir şekilde devam edecektir dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu