Genel

HASENA ATLETİZM 2.BÖLGE ŞAMPİYONA AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

 

Federasyonumuz 2019 yılı faaliyet programında yer alan Hasena Sosyal Yardımlaşma Derneği katkıları ile gerçekleşecek olan Özel Sporcular Atletizm 2.Bölge Şampiyona açılışı gerçekleşti.

Şampiyona açılışına 81 il genelinden 200 Özel Sporcu Kulübü katılım gösterdi.

SOĞUK ANTALYA AKŞAMINI ISITAN KONUŞMA

Şampiyona açılış sunumunu yapan ve aynı zamanda bir özel sporcu annesi olan Organizasyon Kurulu Üyemiz Yasemin Öğüt yapımış olduğu duygusal konuşmasında yüreklere su serperek büyük alkış aldı.

YÜREKTEN KAZANCLIYIZ GURURLUYUZ MUTLUYUZ

Federasyon Başkanımız Birol Aydın ise yapmış olduğu konuşmasında ” Ülkemizin farklı illerinden Atletizm 2.Bölge Şampiyonasına katılım gösteren tüm kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulunarak, soğuk bir antalya akşamında bizleri kırmayarak bıraya toplanan tüm anne , babalarımıza kulüp idareci , antrenörlerimize şükranlarımı sunuyorum ve bu duygusal konuşmasından ötürü kardeşimiz yasemin hanımefendiyede ayrıca huzurlarınızda teşekkür ediyorum bu sözleri bir özel sporcu annesinden duymak bizlere yaptığımız işin doğruluğunu göstermekte şükürler olsun yürekten kazançlı, gururlu ve mutluyuz dedi.

Şampiyona açılış konuşmalarından sonra Trabzon İl Temsilcimiz Yahya Sekban ve İl Yardımcısı Nurdan Turhan Federasyon Başkanımıza Trabzon Yöresine Özel Hediye taktiminde bulundular.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu