Genel

GENÇLİK VE SPOR BAKANIMIZ MİLLİ SPORCULARIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Samsun’da 32 yıl önce geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Samsun Spor’un unutulmaz isimleri anısına yaptırılan Anıtın açılışını gerçekleştirmek ve ziyaretler yapmak üzere Samsuna giden Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’nu Samsun Havalimanında , Özel Sporcular Atletizm Milli Takımımız karşıladı.
Karşılamaya Samsun’da Özel Sporcular Atletizm Milli Takım Hazırlık Kamplarını sürdüren Dünya Şampiyonu Milli Sporcularımız Esra BAYRAK, Fatma Damla ALTIN, Eda YILDIRIM, Muhsine GEZER, Edanur AKIN ile Paralimpik Branşlar Sorumlusu Antrenör Aytunç GÖZ katıldı.
Bakan KASAPOĞLU karşılamada Özel Sporcularımız ile bir süre sohbet edip, Milli Takım Hazırlık Kampı ve 2021 yılında Japonya / Tokyo’da yapılacak olan “2020 Tokyo Paralimpik Oyunları hakkında bilgi aldı. 2020 VİRTÜS Dünya Salon Atletizm Şampiyonasında Altın Madalya kazanan Özel Sporcumuz Esra BAYRAK ise Şampiyona öncesi İstanbul’da görüştüğü Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Muahrrem KASAPOĞLU’na verdikleri sözü tutukları için çok mutlu olduklarını, bu sebeple madalyalarını ve kazandıkları Kupa’yı Bakan KASAPOĞLU’na sunarak destekleri için teşekkür etti.
Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU ise başarılarından dolayı Şampiyon Sporcularımızı tebrik ederek, geçmiş dönemde elde ettikleri başarıları takip ettiğini , bu sebeple Sporcuları ayrı ayrı tebrik etti. Bakan KASAPOĞLU ‘’Siz değerli gençlerimize güveniyoruz, inşallah çalışmalarınız karşılığını en güzel şekilde alacaksınız’’ dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu