Genel

FUTBOL DOĞU BÖLGESİ ŞAMPİYONA AÇILIŞI YAPILDI.

 

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Futbol Doğu Bölgesi Şampiyo açılışı yapıldı.

Şampiyona açılışına Yönetim Kurulu Üyemiz Ali İhsan Yıldırım, 19 Mayıs Spor İlçe Müdürü Serkan Eroğlu, 19 Mayıs Kamp Müdürü Halim Seyhan, Federasyon Başkan Danışmanı Erhan Karakuş ve Özel Sporcular Kulüplerimiz katıldı.

Şampiyona açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Üyemiz Ali İhsan Yıldırım gerçekleştirirken yapmış olduğu konuşmasında Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın’nın selamlarını ileterek ” Takım Sporlarımızın son etabı olan Futbol Doğu Bölgesi Şampiyonasına katılım gösteren kulüplerimize hoş geldiniz dileklerini sundu.

ZAFERE İNANAN ÇOCUKLAR HEP KAZANMIŞTIR.

Yıldırım konuşmasının devamında ; “Bugün bir miladtır, Özel Sporcularımız sadece bireysel sporlarda değil takım sporlarında arzu ettiği başarıyı yakalamış ve sonuçlarını almaktadır, bugünde sonra yapacağımız şampiyonada milli takım sporcularımızı oluşturacağız aramızda bulunan Futsal Milli Takımımız gibi Futbol Milli Takımımızda başarıdan başarıya koşacaktır dedi.

Şampiyona açılış konuşmaları sonrası Yönetim Kurulu Üyemiz ve Protokol Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimize katılım belgelerini sundu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu