Genel

CİMNASTİK ŞAMPİYONASI BAŞLADI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Türkiye Jimnastik Şampiyonası İzmir Bornovada başladı.

Bornova kapalı spor salonunda gerçekleşen Şampiyonaya 81 il genelinden 140 sporcu ve Özel Sporcular Ailesi katıldı.

Şampiyona’nın açılış konuşmasını gerçekleştiren Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN yapmış olduğu konuşmasında ; Protokol selamlayarak Saygı değer Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

CİMNASTİK TARİHİNDE REKOR..

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarihinde Jimnastik branşında en yoğum katılım olduğu belirten Başkan Birol AYDIN daha öncelerde Jimnastik faaliyetlerimize katılımlar 30 sporcu ile gerçekleşirdi bugün İzmir de yapmış olduğumuz müsabakada katılım sayısı 140 bu Jimnastik branşında bir rekordur dedi.

Özel Sporcular Ailelerine hitaben konuşmasına devam eden Başkan Birol AYDIN bizlere emanet edilen bu özel çocuklarımıza hizmet etmek bizler için en kutsal görevdir bundan kimsenin şüphesi olmasın her gecen gün daha büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz bugün burada bunu şüphesiz kanıtlamış bulunmaktayız dedi.

Şampiyonaya katılım gösteren gelen tüm özel sporcularımızı tüm kalbi duygularım ile kutlar başarılar dilerim sizler buraya gelmekle bizim gözümüzde gerçek bir şampiyon oldunuz dedi.

Ak parti İzmir Millet Vekili Sayın Nesrin ULEMA hanım efendi yapmış olduğu konuşmasında ise ; Burada Özel Sporcularımız ile birlikte olmaktan çok mutlu olduğumu belirtmek isterim bizlerde sizler için gerek İzmirde gerek tüm ülke genelinde Engelli Özel bireylerimiz ile yakından ilgilenmekte ve onlar için çalışmaktayız sizler için kamu sınavları açıp iş imkanları sunmaktayız ve bu yolda sizleri yalnız bırakmayacağımızı bilmenizi isterim dedi.

Şampiyonaya katılım gösteren tüm Özel Sporcularımızı şimdiden kutlar başarılar dilerim dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu