Genel

BU BAŞARI TÜRKİYE’NİN PARLAYAN YILDIZI ÖZEL SPORCULARIN.

KATAR’da düzenlenecek olan Dünya Atletizm Şampiyonası vizesi için Çek Cumhuriyetinde düzenlenen IPC Uluslararası yarışmalara katılan Milli Takımımız 2 Altın ve 1 gümüş Madalya kazandı.

Özel Sporcularımızdan Nevriye GÜNGÖR 800 VE 1500 Metrede birinci olurken 3 Adım atlamada Özel Sporcularımızdan Ufuk BABACAN ikinci olarak Gümüş Madalya kazandı.

Şampiyona hakkında açıklama yapan Başkan Birol AYDIN ; Başarılı kamp çalışmalarının faydalarını görmekteyiz, Bugün Özel Sporcular Ailesi olarak başarının bizler için tesadüf olmadığını ve istediğimiz zaman Özel Sporcularımız neler başarabileceğini bir kez daha görmüş ve ispatlamış bulunmaktayız. Ben buradan başta emeği geçen Yönetim Kurulumuza, Milli Takım Antrenörlerimize ve dualarını eksik etmeyen Özel Sporcular Aileme şükranlarımı sunuyorum dedi.

Milli Takım Antrenörümüz Gökhan KARAKOÇ ise yapmış olduğu açıklamada ; Başta bizleri burada yalnız bırakmayarak her zaman yanımızda gibi hissettiren ve Özel Sporcuların Ağabeyi,Kardeşi olan Sayın Federasyon Başkanımız Birol AYDIN olmak üzere Yönetim Kuruluna ve bize destek veren herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

Gerçekten kelimeler ile anlatılmayacak kıyası yarışlar yaptık diğer sporcularımız çok az farklar ile yar Özel Sporcularımızın hırsı yüzlerine yansımıştı inandık ve başarımızın tesadüf olmadığını gösterdik, Şükürler olsun ki artık Özel Sporcular Türkiye’nin en güzel yerlerinde kamp çalışmaları yapmakta ve Dünya Arenalarına göz kırpmakta dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu