Genel

BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONU SAMSUN ZAFER İŞ OKULU

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Şampiyonası sona erdi.

18 Spor Kulüp katılımı ile gerçekleşen Şampiyonada rakiplerini eleyerek finalle kalan İstanbul Silivri Özel Sporcular ve Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü arasında gerçekleşen final müsabakasında rakibini yenerek Türkiye Şampiyonu Samsun Zafer İş Okulu Spor Kulübü oldu.

Şampiyonada dereceye giren takımlara kupa ve madalyalarını Federasyon Başkanımız Birol AYDIN, Başkan Vekili Sadettin AKÇI, Asbaşkan Aydın KOÇ, Yönetim Kurulu Üyesi Cevdet İŞBİTİRİCİ ve Genel Sekreter Adnan ÖZTÜRK taktim etti.

Şampiyona sonunda açıklama yapan Federasyon Başkanı Birol AYDIN ; Kıyasıya çekişmeli ve kardeşlik ortamında geçen Şampiyonada başarı elde eden tüm kulüplerimizi ve Özel Sporcularımızı canı gönülden kutluyorum dedi.

Başkan Birol AYDIN sözlerine ; İnanıyoruz’ki Basketbol Milli Takımı olarakta burada göstermiş olduğunuz performansın fazlası ile Ülkemizi Avrupa arenalarında en iyi şekilde temsil edeceksiniz dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu