Genel

Başkan Birol Aydın ve Ekibi, Hatay’da

Federasyon Başkanı Birol Aydın; Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Asbaşkan Ensar Kurt, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Baş, Adana İl Temsilcisi Ülkü İnsan, Kahramanmaraş İl Temsilcisi Hünkar Yılmaz ve Kurul Üyesi Muammer Gökahmetoğlu ile birlikte Hatay’a gitti.

Hatay ziyareti içerisinde İGA Konteynır kentte ikamet eden Özel Sporcularımızı da ziyaret eden Başkan Birol Aydın, Hatay İl Temsilcisi Sara Gök’ten bilgi alarak Konteynır kentteki aileleri tek tek ziyaret ederek, vatandaşlarımızın acılarını paylaştı.

Başkan Birol Aydın ziyarette, konteynır kentte yaşamlarını sürdüren otizmli özel sporcularımız ile yakından ilgilenerek spor malzemesi dağıtımı yaptı.

Her fırsatta tüm özel ailelerimizin yanında olduğunu dile getiren Başkan Birol Aydın, “Özel Sporcularımızın ve ailelerimizin her zaman yanındayız. Çok şükür ulaşamadığımız hiçbir çocuğumuz yok. Beni en mutlu eden şey, hiçbir Özel Sporcumuzun burnu dahi kanamadı. Bu vesile ile depremden hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum, başımız sağ olsun.” dedi.

Ziyaret sonrasında; İl temsilcisi ve ailelerimiz ile Özel Sporcularımızın spor yapabilme imkanları ve ihtiyaçları istişare edilerek, önümüzdeki sürede özel sporcularımız için yapılabilecek faaliyetler ve destekler hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu