Genel

BAŞKAN BİROL AYDIN ” TEK YÜREK OLAN AİLEMİZE ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Değerli Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemiz; 2012 yılında şahsım ve yönetim kuruluma vermiş olduğunuz büyük destek ile Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu yönetimine kuruluna seçildik.
Bu uzun yolda gecesi ve gündüzü ile bizlere destek veren gönüllü arkadaşlarımız ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam ettik. Amacımız Özel Sporcularımızın sadece yurt genelinde değil Uluslararası arenalarda da sesi olmaktı. Yapmış olduğumuz çalışmalar gerçekleştirdiğimiz ilkler vermiş olduğumuz sözlerin gerçekleşmesi ile 2016 yılında gerçekleşen 4.Olağan Genel Kurulumuzda yine sizlerin takdiri ve büyük destekleri ile tek aday olarak seçimlere girdik ve sizlerin desteği ile kazandık.
Bugün 5.Olağan Genel Kurulumuza doğru giderken yine sizlerin büyük desteklerini hissetmekteyiz, Kulüplerimizin şahsıma vermiş olduğu tam destek ile Genel Kurula yine tek aday olarak  gideceğimiz kesinleşmiştir.
Gerek arayarak, gerek sosyal medya hesaplarınızdan şahsıma göstermiş olduğunuz destek mesajları ve göndermiş olduğunuz aday teklif destek beyanları ile bir bütün olduğumuzu hissettirmeniz bizleri çok mutlu etmiştir. En önemlisi büyük ve güçlü bir aile olduğumuzu bilmek bizler için onur ve gurur vericidir.
Hedefimiz 2024 Paris Paralimpik Oyunlarında Ülkemiz adına bir ilki başararak madalyalar kazanmaktır.
Şahsım ve Yönetim Kurulum adına ilk gün ki heyecan ile durmak yok çalışmaya devam.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu