Genel

BAŞKAN BİROL AYDIN PARALEL TÖRÜRÜ NEFRETLE KINIYORUZ

Gücünü tamamı ile paralel yapıdan almış kişi ve kişilerin Türk Silahlı Kuvvetlerine ait, Askeri Jet ve Helikopteri gasp ederek gerçekleştirmek istediği darbe eylem girişimi Halkımızı ve bizleri fazlası ile derinden etkilemiş ve üzmüştür.

Yaşanan olaylarda, Halkımızın bir bütün olarak göstermiş olduğu mücadele Türkiye Cumhuriyeti’nin bozulmaz bütünlüğü bir kenara bırakan bu sapkınlara en iyi cevap olmuş ve Ulusumuzun gerçek sahiplerinin Halk olduğu gerçeğini bir kez daha ortaya koymuştur.

Bu menfur saldırıları gerçekleştiren Hainler bilmelidir ki, vatan savunması için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz Türk Ulusunun yüreğinde sonsuza dek yaşacaklardır.

Milletimiz, tarihini kahramanlık destanlarıyla yazmış, bağımsızlığını kahramanca mücadele veren, bu uğurda gözünü bile kırpmadan canını veren şehitleriyle kazanmıştır. Hiçbir kalleş saldırı, hiçbir hain pusu milletimizi beraber yaşama kararlığından, bölünmez bütünlüğünden döndüremeyecektir.

Ve Unutulmamalıdır ki, terörden beslenenler yine terörün döktüğü kanlarda boğulacaktır.

Bizleri tarifsiz acılar yaşatan bu hain saldırıyı şiddet ve nefretle kınıyorum. Vatan uğruna bir an bile tereddüt etmeden canını ortaya koyan Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyor, kederli ailelerine sabır diliyorum. Ayrıca çıkan çatışmalarda yaralanan tüm polislerimize, vatandaşlarımıza de acil şifalar diliyorum.

Birol AYDIN
Federasyon Başkanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu