Genel

BAŞKAN BİROL AYDIN EN ÖZELLER İLE DEMOKRASİ NÖBETİNDE

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanımız Birol AYDIN beraberliğinde Federasyon Asbaşkanımız Ensar KURT ve Disiplin Kurulu Üyelerimizden Av. Abdullah POLAT ile 15 Temmuz terörist (feto) darbe kalkınmasını kınamak üzere demokrasi nöbetine bugün akşam Ankara Cumhurbaşkanlığı külliyesinde Özel Sporcularımız ile devam etti.

Cumhurbaşkanı Baş Danışmanlarından Hamza YERLİKAYA’ nın da eşlik ettiği demokrasi nöbetinde Özel Sporcularımız kendilerine her zaman her konuda koşulsuz destek olan ve kapalı kapılar ardından Spor sahalarına inmelerinde en büyük fedakarlığa sahip olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN’a açtıkları pankartlar ile destek oldu.

Federasyon Başkanımız Birol ADIN ise yaptığı açıklamada ; Yurt genelinde 81 il teşkilatımız ile Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak, Özel Sporcularımızın her zaman yanında olan bir Ağabeylik, Babalık yapan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN’ nın aldığı kararların arkasındayız, bugün bu hain planları yapanlar bilmelidirler ki 15 Temmuz tarihi itibarı ile Kahraman Milletimiz olarak onlara en güzel cevabı Çanakkale ruhunu yaşatarak verdik vermeyede devam edeceğiz dedi.

13669791_1741129619460379_8832834760876521972_n

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu