Genel

BAKAN KASAPOĞOLUNDAN ÖZEL SPORCULARIMIZA 2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILINDA DESTEK

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2018-2019 eğitim öğretim yılının açılışını, Federasyonumuz bünyesinde bulunan Mert Karahan Özel Eğitim İş Uygulama Okulu’nda yaptı.

Disiplin Kurulu Üyemiz Mehmet Belge ve Özel Sporcularımız ile bir araya gelen Bakan Kasapoğlu, Özel Sporcularımız ve Disiplin Kurulu Üyemiz ile uzun sohbetlerde bulundu.

Özel Sporcularımız hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu; Son yıllarda Özel Sporcuların yakalamış oldukları başarı ve özverili çalışmalarından dolayı mutlu olduklarını söyler iken yaptığı açıklamasında ; Milyonlarca çocuğun eğitim öğretim yılının heyecanını yaşadığını, kendilerinin de bu tatlı heyecana ortak olmak için öğrencilerin yanında olduğunu belirten Kasapoğlu, “Bu başlangıç gününde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bugün gözü gönlü parlayan çocuklarımız var. Onlarla geçirdiğimiz her dakika bizler için çok kıymetli. Evlatlarımızın her biri ülkemizin birer kahramanı, biz onlarla gurur duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu