Genel

BAKAN KASAPOĞLU DOWN SENDROMLU FUTSAL MİLLİ TAKIMIMIZ İLE BİR ARAYA GELDİ.

Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İtalya’da 12-15 Kasım’da gerçekleştirilecek olan Down Sendromlular Avrupa Futsal Şampiyonası’nda mücadele edecek olan Down Sendromlular Futsal Milli Takımı oyuncularımız ile bir araya geldi.

Gerekleştirilen ziyaret Federasyon Başkanımız Birol Aydın, beraberliğinde Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Aydın Koç, Ensar Kurt katıldı.

Bakanlık Merkez Binada gerçekleşen kabulde, Down Sendromlular Futsal Milli Takımı oyuncuları ile tek tek tokalaşan Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu, milli sporcularla bir süre sohbet etti.

Bakan Kasapoğlu, “İtalya’da düzenlenecek olan Down Sendromlular Avrupa Futsal Şampiyonası’nda mücadele edeceksiniz. Bu uluslararası ilk turnuvanız olacak. Bu sizler için önemli başlangıç. Ülkemizin, birer elçisi, birer kahramanı olarak, bayrağımızı orada temsil edeceksiniz. Sizlere başarılar diliyorum” dedi.

Down Sendromlular Futsal Milli Takımı’nın şampiyonadan kupayla döneceğine inandığını vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Sizleri desteklemek adına ne gerekiyorsa her zaman olduğu gibi yapmaya devam edeceğiz. Ülkemizin tüm imkanlarını sizler için seferber edeceğiz. Şampiyonadan sonra tekrar kupayla sizleri burada bekliyorum” diye konuştu.

BAŞKAN BİROL AYDIN ”DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ”

Federasyon Başkanımız Birol Aydın ise yaptığı konuşmasında ”12-15 Kasım’da Ülkemizin kalbi ruhu İtalya’da olacak ve inanıyoruz ki Milli Sporcularımız bizi en iyi şekilde temsil edecektir şahsım ve camiamız adına bizlere vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz,

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu