Genel

BAŞKAN BİROL AYDIN INAS YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA

Federasyon Başkanımız Birol Aydın 27.10.2018 tarihinde Porto’da gerçekleşecek olan Avrupa İnas Yönetim Kurulu toplantısına katılmak üzere Portekiz’e hareket etti.

Ülkemizi Porto’da düzenlenecek olan  Yönetim Kurulu seçimlerinde temsil edecek olan  Federasyon Başkanımız Birol Aydın’a Avrupa Ülkelerinden tam destek geldi.

Geçmiş dönemde Ülkemiz  adına  teklif sunarak haksız rekabetin önüne geçme adına (Mental , Down Sendromu ve Otizmli) Sporcuların müsabakalarda ayrı ayrı yarıştırılması gerektiğini teklifini sunan Başkan Birol Aydın’nın  bu teklifi olumlu karar  ile  Avustralya da yapılan Dünya İnas Konferansı ve Genel Kurul toplantısına olumlu sonuç almış ve Mental, Down Sendrom ve Otizmli Sporcuların ayrı ayrı yarışmalarına karar verilmişti.

BİZİM İÇİN ÖZEL SPORCULARIMIZIN BÜTÜNLÜĞÜ VE BAŞARISI ÖN PLANDADIR.

Porto’da düzenlenecek olan Avrupa INAS Yönetim Kurulu toplantısı öncesi açıklama yapan Başkan Birol Aydın ” Özel Sporcularımızın gerek Ülkemizde gerek Avrupa Yönetimde söz sahibi olması adına çalışmalarımız hız kesmeden devam etmektedir. Ülke olarak  spor’a ve sporcularımıza vermiş olduğumuz değer kuşkusuz ortadır.

Porto’da yapılacak olan Yönetim Kurulu toplantsında’da alınan karar her ne olursa olsun Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın bizim için önemli olan Özel Sporcularımızın bütünlüğü ve başarısının ön planda olmasıdır, bizlere güvenen ve dualarını eksik etmeyen Özel Sporcular ailelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu