Genel

AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI ÖNCESİ SON HAZIRLIK KAMPI RİVA’DA BAŞLADI.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesinde bulunan Özel Sporcular Milli Takımı Kampı, Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde başladı.

26 Eylül-7 Ekim tarihleri arasında Paris’te yapılacak 2016 INAS Avrupa Futbol Şampiyonası hazırlıklarını 25 Eylül tarihlerine kadar Riva’da devam edecek olan Milli Takımımız A gurubunda bulunan Rusya ve Polonya ile karşılaşacak.
Milliler grubu geçtiği taktirde B grubunda bulunan Fransa,Almanya veya İsveç takımı ile eleşecek.
2 yılda bir gerçekleşen 2016 INAS Avrupa Futbol Şampiyonası’na 2. Kez katılan Özel Sporcular Milli takım kafilemizde moraller en üst seviyede olur iken Futbol Milli Takım Antrenörü Mustafa DEMİRDAĞ yaptığı açıklamada ;

TÜM İMKANLAR FAZLASI İLE SUNULDU.

Erzurum ve Ankara İlinde gerçekleştirmiş olduğumuz 2 kamp proğramımızın ardından son olarak Riva tesislerinde teknik ağırlıklı çalışmalarımıza başlamış bulunmaktayız, Paris’de düzenlenecek olan Futbol Avrupa Şampiyonası öncesinde Sporcularımızın moralleri en üst seviyede ve tüm imkanlar fazlası ile sunulmakta profesyonel sporcuların kamp yaptığı ve konakladığı bu güzel tesislerde çalışmalarımız için imkan sunan Sayın Başkanımız Birol AYDIN ve Ekibine teşekkür ediyor dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu