Genel

Atletizm Türkiye Şampiyonası 1.Gün | 19 Kasım 2023 ŞAMPİYONA AÇILIŞI !

19 Kasım 2023 tarihinde Başkan Birol Aydın’ın katılımlarıyla gerçekleştirilen Atletizm Türkiye Şampiyona Açılışı, Özel Sporcular ve katılım sağlayan misafirler tarafından büyük bir coşku ile gerçekleştirildi.

19 Kasım 2023 tarihinde Antalya-Grand Park Lara otelde yapılan Atletizm Türkiye Şampiyona açılışına Federasyon Başkanı Birol Aydın’ın beraberinde Federasyon Başkan Vekili Sadettin Akçi, Asbaşkan Ensar Kurt, Asbaşkan Efkan Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Resul Aygün, Disiplin Kurulu Başkan Vekili Onur Sağlam, Genel Sekreter Safiye Tokdemir, TÖSEV Başkanı Ömer Osman Yanık, Kulüp Başkanlarımız, Antrenörlerimiz, Özel Sporcularımız, Teknik ve Organizasyon Kurulu Üyelerimiz, Ailelerimiz ve Yazılı-Görsel Basın katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Şampiyona açılışı; Antalya Gençlik ve Spor Faaliyetleri Şube Müdürü İzzet Tekeli’nin teşekkür konuşması ile başladı. Özel Sporcularımız ve tüm katılımcılar ile birlikte duygu dolu anlar yaşandı.

TÖSSFED 20. Yıl tanıtım filmi ve Özel Sporcularımızın imza attığı başarılar ekranlara yansıtıldı.
Federasyon Başkanı Birol Aydın açılışta yaptığı konuşmada; Özel Sporcuları ve Ailelerini tek tek selamladı, bütün sporcuları başarılarından dolayı bir kez daha tebrik etti. Özel Sporcularımız, aileleri, antrenörler, teknik kurullar ile bir araya gelen TÖSSFED AİLESİ’nin bu birlikteliğinden çok mutlu olan Başkan Birol Aydın; özel sporcuların artık üniversite mezunu olduklarının, meslek sahibi olmalarının mutluluğuna tanık etmenin, hayallerin gerçeğe dönüştüğünün heyecanını yaşadığını dile getirdi. Yürüdükleri bu anlamlı yolda, kendisine ve ekibine eşlik eden tüm yol arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

Atletizm Türkiye Şampiyonası açılışı Katılım Belgesi Taktimi ve fotoğraf çekimi ile sonlandı.
Özel Sporcular Atletizm Türkiye Şampiyonası yarın (20Kasım 2023), Akdeniz Üniversitesi Atletizm Stadyumu’nda yapılacak müsabakalarla başlayacaktır.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu