Genel

9.İNAS AVRUPA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI GALA YEMEĞİ İLE SONA ERDİ.

 

Ülkemizin ev sahipliği ile gerçekleşen İNAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası Gala yemeği ile sona erdi.

6-10 Mart 2019 tarihleri arasında yapılan müsabakalarda derece elde eden sporculara Federasyon Başkanımız Birol Aydın Kupa ve Madalyalarını taktim ederken, Şampiyona boyunca Özel Sporcularımızın başarısı için ter döken Milli Takımlar Sorumlularımız, Genel Koordinatörlerimiz, Teknik Kurullarımız, Organizasyon Kurullarımız ve Gönüllüler Ekibine teşekkür belgesi ve plaket taktim etti.

AVRUPA VE DÜNYA YÖNETİMİNDEN TEŞEKKÜR.

Gerçekleşen Gala Yemeğinde söz alan Dünya İNAS Başkanı Mark Traffou ; Gerçekten adına yakışır bir Şampiyona yaşandı ve Türkiye bu organizasyonu çok güzel yaptı. Sayın Birol Aydın ve Ekibine teşekkür ediyoruz dedi.

HEDEFİMİZ 2020 TOKYO OYUNLARI.

Federasyon Başkanı Birol Aydin ise yaptığı açıklamada; ” Şampiyonamızın başlangıcı ve bitişi itibarı ile Özel Sporcularımızın başarısı için ter döken, Organizasyonumuzun başarılı bir şekide tamamlanmasını sağlayan Yönetim Kurulumuz ve Teknik Ekibimiz, Organizasyon Kurulumuz ve Göllü kardeşlerimize teşekkür ediyorum dedi.

Toplamda 21 Madalya alarak Şampiyonayı tamamlanmadığımızı dile getiren Başkan Birol Aydın; “TOKYO 2020 Oyunlarına daha fazla sporcu ile katılacağımıza inancımız sonsuz inşallah 2020 de Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

Başkan Birol Aydın ayrıca ” Ülkelerinden ev sahipliğini üstelendiğimiz Avrupa Salon Şampiyonasına katılım gösteren tüm kulüplere teşekkür ederek Şampiyona katılım belgesi ve plaket taktim etti.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu