Genel

6.Olağan Mali Genel Kurul Ankara İlimizde Gerçekleşti.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 6.Olağan Mali Genel Kurulu, Ankara’da gerçekleştirildi.

240 delegeden 143’ünün katılım gösterdiği Olağan Mali Genel kurulda 2017 ile 2018 yönetim, denetim ve faaliyet raporları ibra edilirken 2019 ve 2020 tahmini bütçeleri de kabul edildi.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanımız Birol Aydın, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: ”2012 yılı itibarı ile sizlere söz verdiğimiz ve Özel Sporcular Camiamız adına gerçekleştirmek istediğimiz hedefleri Şahım ve Yönetim Kurulu arkadaşlarım 6 yıldır Özel Sporcular Ailemiz adına çalışarak gecesini gündüz eden yol arkadaşlarımız ile gerçekleştirerek anlımızın akı ile şükürler olsun karşınıza çıktık.

”Bizlere ilk günden itibaren göstermiş olduğunuz sabır ve desteklerinizden dolayı şahsım ve arkadaşlarım adına sizlere sonsuz şükranlarımı sunuyorum”dedi.

Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında ; Bize soruyorlar Özel Sporcular camiasının başarısı nedir diye onlara şunu söylüyoruz biz birbirine inanan güvenen büyüğünü küçüğünü bilen özel bir aileyiz bugünde görüyorsunuzdur bayram havasında bir genel kurul yapıyoruz bu kocaman Ailemize yürekten bağlı olan sizlere ve ekip arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum dedi.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu