Genel

2.Bölge Yüzme Şampiyonası Başladı.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun 2015 yılı faaliyet programında yer alan 1.ve 2.Bölge Yüzme Şampiyonasının 2.Bölge Yüzme Şampiyonası teknik kurul toplantısı yapıldı.

DSC_5822

Federasyon Başkanı Birol Aydın’ın katılımları ile başlayan kurul toplantısında açılış konuşmasını Federasyon Yönetim kurulu üyesi Kubilay KIZILBUĞA yaptı.

DSC_5771

Şampiyona için gelen kulüplerimize Federasyon ve kendi adına teşekkürlerini sundu.

DSC_5773

Alanya Gençlik Hizmetleri Genel Müdürü Erdal TAMRAK’ında katıldığı toplantıda söz alan TAMRAK konuşmasında ; Alanya Kaymakamlığı ve Gençlik Hizmetleri olarak siz değerli Özel Sporcular ailesini Alanya’da görmekten misafir etmekten her zaman gurur ve onur duyuyoruz dedi.Şampiyonanın iyi geçmesini dileyen TAMRAK tüm kulüplerimize başarılar diledi.

 

Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN ise yaptığı açıklamada ; Öncelikle Sayın Kulüplerimiz ve Özel Sporcular Ailemiz hepiniz Alanya 2.Bölge Yüzme Şampiyonasına hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

DSC_5784

2015 Yılı Özel Sporcular Ailesi için iyi geçmesini dileyen Başkan AYDIN daha öncede söylemiş olduğum gibi her gecen gün çığ gibi büyüyen bir Aile olma yolunda emin adımlarla hep birlikte ilerlemekteyiz.2012 Seçimlerinde şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım görevi devir aldığımızda 120 lerde bir kulüp sayımız vardı şimdi ise bu sayı 320 lerde ve her gecen gün dahada büyümekteyiz dedi.

Amacımız özel çocuklarımıza hizmet etmek hizmetkar olmak çünkü bizler yönetime geldiğimizde bu işi bir ibadet saydık ve bu yolda Allahın izni ile devam etmekteyiz dedi.
Daha öncelerden kulüplerimiz şehir dışına çıktığı faaliyetlerde yol paralarını günler sonra alırken iken bizler aynı gün kulüplerimize ödemelerimizi yapmakta ve Türkiye’nin en güzel Otellerinde hizmet etmekteyiz diyen Başkan AYDIN hiç bir kurum kuruluşa borcu olmadan yolumuza devam etmekteyiz dedi.

Kulüplerimiz yarın sabah 09:00 ‘da müsabakalara katılacaktır.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu