Genel

1. BÖLGE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2016 yılı faaliyet programında yer alan 1 ve 2. Bölge Yüzme Şampiyonasının ilk etabı olan 1.Bölge Yüzme Şampiyonası acılışı Alanya’da yapıldı.

82 Spor Kulubünün katılım gösterdiği Şampiyonaya 182 Özel Sporcunun yanı sıra Özel Sporcu Aileleri, İdareciler katılım gösterdi.
image

Şampiyona açılışını Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN yapar iken konuşmasında ; Ülkemizin farklı illerinden 1. Bölge Yüzme Şampiyonası için katılım gösteren tüm kulüplerimize teşekkür etti.

DURMAK YOK HİZMETE DEVAM.

Başkan Birol AYDIN sözlerine başarılı bir şekilde geride bıraktığımız 2015 yılında Yüzme branşı’da olmak üzere farklı branşlarımızda bir çok faaliyet yaptık , 2016 yılı başlangıcında aynı arzu ve istekle Şampiyonalarımız sürecektir, Her branşımızda Milli Takımlar oluşturmak Özel Sporcularımız ile Avrupa ve Dünya Şampiyonalarına katılmak en büyük isteklerimizden bir tanesidir ümit ediyoruz ki Yönetim Kurulu arkadaşlarım ve Teknik Kurul arkadaşlarımız ile bunun üstesinden geleceğiz durmak yok hizmete devam dedi.
image

image

image
YÜZMEYE ÖDÜLLER İLE DEVAM EDİLECEK.

Başkan Birol AYDIN Yüzme Şampiyonası için katılım gösteren Kulüplere bir müjde vererek bu yıldan sonra ki çalışmalarını aktardı. Önümüzdeki yıllarda Şampiyonada başarı gösteren Özel Sporcularımıza Tatil veya Nakdi yardım yapacağı müjdesini verdi. — Mirza Çelik ve 8 diğer kişi ile birlikte.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu