![](https://tossfed.gov.tr/storage/2022/10/Adsiz-tasarim-7.png)
Genel
📌Başkan Birol Aydın, 2022-2023 Spor Faaliyetleri İçin Start Verdi !
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![🏊🏻♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/1/16/1f3ca_1f3fb_200d_2640.png)
![🏃🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t76/1/16/1f3c3_1f3fb.png)
![👨👩👧👦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1/16/1f468_200d_1f469_200d_1f467_200d_1f466.png)
bugün Ankara’daki Federasyon Ofisinde yapılan toplantıda, “TÖSSFED çalışanlarının büyük bir Aile olduğunu vurgulayarak, tek gayemiz bir özel çocuğa daha spor yaptırmaktır.
Bu amaç ile 2022-2023 Spor Hizmet Faaliyetlerimizin hayırlı olmasını diliyor, tüm özel sporcularımız ile kavuşmaya gün saydığımızı belirtmek istiyorum” dedi.