Genel

ÖZEL SPORCULAR EKONOMİK DARBE’YE HAYIR DEDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN’nın Ekonomik darbeye hayır çağrısı ile hesaplarında bulunan Dövizleri Türk Lirasına çevirdi.

Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ‘nın talimatı ile Federasyonumuz hesaplarında bulunan tüm dövizler Türk Lirası olarak dönüştürüldü.

AZİZ MİLLETİMİZ BU OYUNU BOZACAKTIR.

Başkan Birol AYDIN konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında; Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOGAN’nın çağrısı ile bizlerde Ülkemiz üzerinde etki yaratılmak istenen Ekonomik Darbeye Hayır diyoruz.

Aziz Milletimiz geçmişte oynanan kara oyunları nasıl yendi ise planlanan bu oyunuda bozacak ve kuşkusuz üstünden gelecektir, her zamankinden daha fazla birbirimize ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde Devletimizin yanında olmaktan her zaman gurur ve onur duyuyoruz,dedi.

Başkan Birol AYDIN sözlerine ; Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak artık tüm yurt içi ve yurt dışı tüm işlemlerimizi Türk Lirası üzerinden yapmaya devam edeceği dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu